• head_banner

מערכת WDM

  • 100G Transponder/Converter

    משדר/ממיר 100 גרם

    משדר OTN 100G תומך בממשק לקוח אחד של QSFP28 ובממשק צד אחד לקו CFP לתמיכה בהעברות נתונים של גרעין גדול של 100Gbps חד-ערוצי. הטכנולוגיה הקוהרנטית המתקדמת ביותר בתעשייה וטכנולוגיית קידוד שגיאות קדימה של FEC מאפשרת שידור בעל ביצועים גבוהים למרחקים ארוכים.

  • 200G Muxponder 2x100G converge to 200G

    200G Muxponder 2x100G מתכנסים ל 200G

    משדר OTN 100G תומך בממשק לקוח אחד של QSFP28 ובממשק צד אחד לקו CFP לתמיכה בהעברות נתונים של גרעין גדול של 100Gbps חד-ערוצי. הטכנולוגיה הקוהרנטית המתקדמת ביותר בתעשייה וטכנולוגיית קידוד שגיאות קדימה של FEC מאפשרת שידור בעל ביצועים גבוהים למרחקים ארוכים.

  • SFP+ Multi-Rate Quad Transponder 10Gbps Repeater/Converter/Transponder

    SFP+ רב-קצב משדר מרובע 10Gbps משחזר/ממיר/משדר

    SFP+ משדר רב-קצב מרובע בעל 8 חריצי SFP+, המכשיר מספק שידור גמיש של פרוטוקולים שונים, כגון 1G/10G Ethernet, SDH STM16/STM64, OTU1/OTU1e/OTU2/OTU2e, ערוץ סיבים 1/2/4/8 /10, CPRI וכו '. משדר SFP+ תומך בפונקציונליות מרובת קצבים עם קצבי נתונים אופטיים מ -1 Gbps עד 10 Gbps; המגוון הרחב של פתרונות תשתית אופטית כולל המרת מדיה, חזרה על אותות, המרת למבדה.

  • 40G & 100G Muxponder

    Muxponder 40G & 100G

    מכשיר המכשיר 40G & 100G תומך בכפולות/דמטריפלקס של שכבות חשמליות 4x10G↔40G או 4x25G↔100G, וממיר את האותות האופטיים המרובבים/דה -כפולים לאותות אופטיים סטנדרטיים של DWDM. באמצעות DWDM MUX/DEMUX, שירותי 100G או 40G מרובי-ערוצים מועברים במערכת DWDM. Muxponder 40G & 100G הוא פתרון העלות הנמוכה ביותר עבור שידור DWDM של רשת מטרופולין 100G.

  • 40G & 100G OEO Converter

    ממיר OEO 40G & 100G

    משדר 40G & 100G תומך בשתי גישה של 40G או 100G. המגוון הרחב של פתרונות תשתית אופטית כולל המרת מדיה, חזרה על אותות, המרת למבדה.

  • SFP28 Multi-Rate Quad Transponder 125M~32G Repeater/Converter/Transponder

    SFP28 רב-קצב משדר מרובע 125M ~ 32G משחזר/ממיר/משדר

     

    SFP28 רב-קצב מרובע משדר כולל 8 חריצי SFP28, המכשיר מספק שידור גמיש של פרוטוקולים שונים, כגון 100M/1G/10G/25G Ethernet, SDH STM1/STM4/STM16/STM64, ערוץ סיבים 1/2/4/8 /10/16/32Gbps, CPRI וכו '.
    משדר SFP28 תומך בפונקציונליות מרובת קצבים עם קצבי נתונים אופטיים מ -1 Gbps עד 32 Gbps; מגוון רחב של פתרונות תשתית אופטית כולל המרת מדיה, חזרה על אותות, המרת lambda.

     

  • Redundant Multi-Rate Dual Transponder 10 Gbps Repeater/Converter/Transponder

    משדר כפול רב-תדר מיותר 10 Gbps משדר/ממיר/משדר

     

     משדר זה הוא משדר ממיר 3R סיבים לסיבים 3R. משדר זה תומך בחיבורי סיבים מסוג SFP+ ל- SFP+ או XFP ל- XFP. 1+1 הגנה על קו אופטי אוטומטי נתמכת עבור יציאות קו. השדר הוא שקוף פרוטוקול, המספק 3R (הגברה מחדש, עיצוב מחדש ושעון מחדש) בין סוגי המודולים האופטיים השונים.

  • Blue/Red EDFA Optical Amplifier

    מגבר אופטי EDFA כחול/אדום

    דגמי מגבר EDFA דו -כיווני יחיד סיבים כוללים יציאה אדומה וכחולה המיועדת לפתרון DWDM סיבי יחיד. העיצוב של דגמים אלה משמש למערכות שידור DWDM חד סיביות.

  • Middle stage access EDFA Optical Amplifier-PA Card

    גישה לשלב הביניים EDFA מגבר אופטי-PA כרטיס

    כשהיישום של מערכות למרחקים ארוכים הופך להיות נרחב יותר ויותר, החברה שלנו פיתחה באופן עצמאי גישה בשלב הביניים (MSA) EDFA, גישה שלב ביניים (MSA) EDFA יכולה לפתור ביעילות את אובדן ההכנסה שנגרם על ידי DCM ו- OADM, לקזז את ה- DCM ו להקות OADM. אובדן ההכנסה המתקבל מפחית את ההתדרדרות הנוספת של מערכת OSNR.

  • EDFA Optical Amplifier – Booster Amplifier

    מגבר אופטי EDFA - מגבר בוסטר

    EDFA Optical Aמגבר module מספקים פתרונות מגבר סיבים רב-פונקציונלי, רעש נמוך, Erbaium-Doped (EDFA), ניתן להפעיל את מודול המגבר ברווח קבוע (Automatic Gain Control AGC), הספק פלט קבוע (בקרת כוח אוטומטית, APC). ניתן להתאים VOA משולב באופן אוטומטי כדי להשיג ספקטרום של רווח חלק. הוא יכול להגביר את אות ה- C-Band עם גישה ללא שלב ביניים (MSA), מה שמביא גמישות רבה ליישום הרשת.

  • DCM Dispersion Compensation Device

    מכשיר פיצוי פיזור DCM

    פונקציית הפיצוי האופטי של Huanet עם פיצוי פיזור שיפוע על סיבים סטנדרטיים במצב יחיד מסוג DCM (G.652) היו פיזור ופיזור שיפוע פס רחב בפס ה- C, המאפשר למערכת לייעל את הפיזור השיורי. בערך פיצוי פיזור של 1545nm פיזור אורך גל יכול להגיע ל -2070ps / nm.

  • Dispersion Compensation Module (DCM)

    מודול פיצוי פיזור (DCM)

    מודולי פיצוי הפיזור הינם אבני בניין של מערכת ההובלה האופטית HUA6000 ומשמשים בצמתים תקשורתיים אופטיים לתיקון תופעת התפשטות הדופק המכונה פיזור כרומטי המפחית את מרחק השידור המרבי של נתונים בסיבים אופטיים.

123 הבא> >> עמוד 1 /3