• head_banner

Huawei OLT

  • Huawei GPFD Service Board is 16-port GPON OLT interface board with B+ or C+ SFP module for Huawei MA5608T MA5683T MA5680T

    לוח השירותים של Huawei GPFD הוא לוח ממשק GPON OLT בעל 16 יציאות עם מודול B+ או C+ SFP עבור Huawei MA5608T MA5683T MA5680T

    לוח השירותים של Huawei GPFD הוא כרטיס ממשק GPON בעל 16 יציאות לוח זה מציע גישה לשירות GPON מ ONT שמקבלים גישה מקסימלית 16*128 מנויי GPON. המוצר OLT ממוקם כמכשיר גישה אופטי OLT, התומך במצבי גישה של GPON, 10G GPON, EPON, 10G EPON ו- P2P, ומספק שירותים כגון גישה לאינטרנט, קול ווידאו. כסדרת מוצרים גדולה, בינונית וקטנה, למספר מוצרים יש פלטפורמות תוכנה ולוחות שירות.

    ציוד SmartAX MA5680T/MA5683T/MA5608T הוא מוצר גישה משולב מסוג GPON/EPON שהושק על ידי Huawei Technologies Co., Ltd. עד 44 ערוצים של 10 GE או 768 GE גישה. גרסאות התוכנה של שלושת המפרטים תואמות במלואן ללוח המשתמש, חוסכות את סוגי וכמות החלפים ומפחיתות את עלויות התחזוקה.

  • 8 16 32 PON Ports OLT Mini Optical Line Terminal equipment SmartAX MA5608T

    8 16 32 יציאות PON OLT מיני ציוד מסוף קו אופטי SmartAX MA5608T

    ה- Mini OLT MA5608T מיועד להתייחס לסיבים לתרחישי פריסת סיבים עמוקים (FTTP) או סיבים עמוקים שבהם OLT גדול

    יתכן שהשלדה אינה המתאימה ביותר ממגוון סיבות. מיני OLT MA5608T של Huawei מיועד להוות השלמה מושלמת

    סדרות ה- OLT הגדולות האחרות מסדרת MA5600 ומציעות אותן תכונות וביצועים.

     

    עיצוב קומפקטי וגישה קדמית של MA5608T הופך אותו לפתרון אידיאלי לפריסה במקומות כגון בקתות מוגבלות שטח,

    ארונות חוץ או מרתפי בניין. יש לו אפשרויות הפעלה AC ו- DC, טווח טמפרטורות מורחב ומציע התקנה קלה.

     

    MA5608T נועד לתמוך בביקוש לרוחב הפס ההולך וגדל, ויש לו מטוס אחורי של 200 Gbps. השילוב של הקיבולת הגבוהה

    וממשקי קו עם הביצועים הטובים ביותר במחלקה מאפשרים למפעילים לספק מגוון שירותים להכנסה מירבית ברמה גבוהה ביותר

    נקודות עלות תחרותיות.

     

    ה- MA5608T חולק את אותה ארכיטקטורת מוצרים עם OLT מסדרת MA5600 כדי לאפשר צמיחת רשת חלקה.

  • Stock Lot Original huawei ma5680t gpon olt technical specs huawei ma5680 olt

    חלק מלאי מקורי huawei ma5680t gpon olt מפרט טכני huawei ma5680 olt

    סדרת SmartAX MA5680T מפותחות על בסיס הפלטפורמה המאוחדת של הדור השלישי של Huawei ומהוות את ה- OLT המצטבר הראשון בעולם. סדרת MA5680T משלבת את פונקציות הצבירה והמיתוג, מספקת את יציאות ה- xPON, Ethernet P2P ו- GE/10GE בצפיפות גבוהה, ומספקות את שירותי הקווים הפרטיים TDM ו- Ethernet עם דיוק שעון גבוה לתמיכה בשירות גישה חלקה לאינטרנט, שירות וידאו, שירות קולי. , וגישה לשירות אמינות גבוהה. סדרה זו משפרת את אמינות הרשת, מצמצמת את ההשקעה בבניית רשתות ומפחיתה את עלויות ה- O&M.

    סדרת MA5680T כוללת את SmartAX MA5680T בעל קיבולת גדולה ואת SmartAX MA5683T בעל קיבולת בינונית. החומרה והתוכנה של שני הדגמים הללו תואמים לחלוטין זה לזה כדי להפחית את עלויות הכנת הסחורה לרשת. בשני הדגמים הללו, ה- SmartAX MA5680T מספק 16 חריצי שירות וה- SmartAX MA5683T מספק 6 משבצות שירות.

  • MA5800 Series OLT Optical Line Terminal SmartAX MA5800 MA5800-X2 from Huawei

    סדרת MA5800 מסוף קו אופטי SmartAX MA5800 MA5800-X2 מבית Huawei

    ה- MA5800, מכשיר הגישה לשירותים רבים, הוא OLT מוכן 4K/8K/VR לעידן ה- Gigaband. היא מעסיקה ארכיטקטורה מבוזרת ותומכת ב- PON/10G PON/GE/10GE בפלטפורמה אחת. שירותי ה- MA5800 מצטברים המועברים על מדיה שונה, מספקים חוויית וידאו אופטימלית 4K/8K/VR, מיישמת וירטואליזציה מבוססת שירות ותומכת באבולוציה חלקה ל- 50G PON.

    הסדרה בצורת מסגרת MA5800 זמינה בשלושה דגמים: MA5800-X17, MA5800-X7 ו- MA5800-X2. הם ישימים ברשתות FTTB, FTTC, FTTD, FTTH ו- D-CCAP. OLT MA5801 בצורת קופסת 1 U מיושם לכיסוי גישה אופטי לחלוטין באזורים בצפיפות נמוכה.

    ה- MA5800 יכול לענות על דרישות המפעילים לרשת Gigaband עם כיסוי רחב יותר, פס רחב מהיר יותר וקישוריות חכמה יותר. עבור מפעילים, ה- MA5800 יכול לספק שירותי וידאו מעולים של 4K/8K/VR, לתמוך בחיבורים פיזיים מאסיביים עבור בתים חכמים וקמפוסים אופטיים, ומציע דרך אחידה לחבר בין משתמש ביתי, משתמש ארגוני, backhaul נייד ואינטרנט של דברים ( שירותי IoT). נושאת שירות אחידה יכולה להפחית את חדרי הציוד המשרדי המרכזי (CO), לפשט את ארכיטקטורת הרשת ולמזער את עלויות O&M.

  • Huawei SmartAX MA5800-X7 Multi-service Access Series OLTs

    Huawei SmartAX MA5800-X7 OLTs מרובת שירותים

    ה- MA5800, מכשיר הגישה לשירותים רבים, הוא OLT מוכן 4K/8K/VR לעידן ה- Gigaband. היא מעסיקה ארכיטקטורה מבוזרת ותומכת ב- PON/10G PON/GE/10GE בפלטפורמה אחת. שירותי ה- MA5800 מצטברים המועברים על מדיה שונה, מספקים חוויית וידאו אופטימלית 4K/8K/VR, מיישמת וירטואליזציה מבוססת שירות ותומכת באבולוציה חלקה ל- 50G PON.

    הסדרה בצורת מסגרת MA5800 זמינה בשלושה דגמים: MA5800-X17, MA5800-X7 ו- MA5800-X2. הם ישימים ברשתות FTTB, FTTC, FTTD, FTTH ו- D-CCAP. OLT MA5801 בצורת קופסת 1 U מיושם לכיסוי גישה אופטי לחלוטין באזורים בצפיפות נמוכה.

    ה- MA5800 יכול לענות על דרישות המפעילים לרשת Gigaband עם כיסוי רחב יותר, פס רחב מהיר יותר וקישוריות חכמה יותר. עבור מפעילים, ה- MA5800 יכול לספק שירותי וידאו מעולים של 4K/8K/VR, לתמוך בחיבורים פיזיים מאסיביים עבור בתים חכמים וקמפוסים אופטיים, ומציע דרך אחידה לחבר בין משתמש ביתי, משתמש ארגוני, backhaul נייד ואינטרנט של דברים ( שירותי IoT). נושאת שירות אחידה יכולה להפחית את חדרי הציוד המשרדי המרכזי (CO), לפשט את ארכיטקטורת הרשת ולמזער את עלויות O&M.

  • Optical Line Terminal Huawei SmartAX 5800 OLT MA5800-X15 GPON

    מסוף קו אופטי Huawei SmartAX 5800 OLT MA5800-X15 GPON

    מונע על ידי מגמת האבולוציה העולמית של גישת סיבים, פלטפורמת ה- OLT מהדור הבא של Huawei מפותחת בשיתוף פעולה עם לקוחותינו. סדרת OLT MA5800 היא פלטפורמת OLT העדכנית והמתקדמת ביותר בתעשייה. הוא נועד לתמוך בצמיחה מתמשכת בדרישת רוחב הפס, התכנסות קווית אלחוטית וגישה אלחוטית, והגירה לכיוון SDN.

    התעשייה הראשונה בתעשיית הקו האופטי של 40 Gbit/s בתעשיית הדור הבא (NG-OLT). מודול הגישה לשירותי SmartAX MA5800 של Huawei משתמש בארכיטקטורה מבוזרת לתמיכה בפס רחב במיוחד, שירותי התכנסות ניידת קבועה (FMC) ויכולות חכמות, כגון וירטואליזציה מבוססת SDN.

    מערכת שבבי מעבד הרשת (NP) הניתנת לתכנות של MA5800 מאיצה את הפעלת השירותים החדשים, ומתאימה לדרישה לשירותים מובחנים, כולל חלוקה של ספקי שירותים סיטונאיים וקמעונאיים.

     

  • Huawei Factory Direct Sale Huawei GPON OLT MA5683T

    מכירה ישירה של מפעל Huawei Huawei GPON OLT MA5683T

    SmartAX MA5683T הוא מוצר גישה אופטית משולב מסוג Gigabit Passive Optical Network (GPON).

    סדרה זו כוללת את מסוף הצבירה הקווי האופטי הראשון בתעשייה (OLT), המשלב יכולות צבירה ומיתוג גבוהות במיוחד, תומך בקיבולת 3.2T backplane, 960G מיתוג, 512K כתובות MAC ומקסימום 44 ערוצים 10 GE גישה או 768 GE יציאות.

    מוריד עלויות תפעול ותחזוקה (O&M) עם גרסאות תוכנה עבור כל שלושת הדגמים התואמים באופן מלא עם לוחות שירות, ומצמצם את כמויות המלאי הנדרשות לחלקי חילוף.

  • Original Huawei MA5800-X17 OLT

    מקורי Huawei MA5800-X17 OLT

    ה- MA5800, מכשיר הגישה לשירותים רבים, הוא OLT מוכן 4K/8K/VR לעידן ה- Gigaband. היא מעסיקה ארכיטקטורה מבוזרת ותומכת ב- PON/10G PON/GE/10GE בפלטפורמה אחת. שירותי ה- MA5800 מצטברים המועברים על מדיה שונה, מספקים חוויית וידאו אופטימלית 4K/8K/VR, מיישמת וירטואליזציה מבוססת שירות ותומכת באבולוציה חלקה ל- 50G PON.

    הסדרה בצורת מסגרת MA5800 זמינה בשלושה דגמים: MA5800-X17, MA5800-X7 ו- MA5800-X2. הם ישימים ברשתות FTTB, FTTC, FTTD, FTTH ו- D-CCAP. OLT MA5801 בצורת קופסת 1 U מיושם לכיסוי גישה אופטי לחלוטין באזורים בצפיפות נמוכה.

    ה- MA5800 יכול לענות על דרישות המפעילים לרשת Gigaband עם כיסוי רחב יותר, פס רחב מהיר יותר וקישוריות חכמה יותר. עבור מפעילים, ה- MA5800 יכול לספק שירותי וידאו מעולים של 4K/8K/VR, לתמוך בחיבורים פיזיים מאסיביים עבור בתים חכמים וקמפוסים אופטיים, ומציע דרך אחידה לחבר בין משתמש ביתי, משתמש ארגוני, backhaul נייד ואינטרנט של דברים ( שירותי IoT). נושאת שירות אחידה יכולה להפחית את חדרי הציוד המשרדי המרכזי (CO), לפשט את ארכיטקטורת הרשת ולמזער את עלויות O&M.

  • Huawei GPSF Service Board with B+ C+ C++ SFP

    לוח שירות GPSF Huawei עם B+ C+ C ++ SFP

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 ממשק ממשק GPON OLT

    GPSF הוא לוח השירותים GPON הנמכר ביותר של סדרת Huawei MA5800 OLT

    כרטיס ממשק יציאת Huawei 16-GPON עם מודול B+/C+/C ++ SFP

    תמיכה במנת פיצול 1: 128

    מהירות שידור: 2.488 Gbit/s, מהירות קבלה: 1.244 Gbit/s

    סוג ממשק: SC/PC

  • Huawei GPON OLT GPUF C++ service board

    לוח שירות של Huawei GPON OLT GPUF C ++

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 ממשק ממשק GPON OLT

    GPUF הוא לוח השירותים GPON הנמכר ביותר ב- Huawei MA5800 Series OLT

    כרטיס ממשק יציאת Huawei 16-GPON עם מודול B+/C+/C ++ SFP

    תמיכה במנת פיצול 1: 128

    מהירות שידור: 2.488 Gbit/s, מהירות קבלה: 1.244 Gbit/s

    סוג ממשק: SC/PC

    מרחק שידור מקסימלי: 20KM

  • Original Huawei 50A 100A Rectifier ETP48100-B1 220V-48V OLT Communication Power Converter Power Supply

    מקורי Huawei 50A 100A מיישר ETP48100-B1 220V-48V OLT תקשורת ממיר כוח ספק כוח

    ספק כוח ETP48100-B1 OLT

    ETP48100-B1-50A הוא ממיר חשמל מסוג AC ל- DC, ממיר הספק 220V/110V AC ל -48V DC, פלט MAX 50A. ל- ETP48100-B1-50A יש 4 פלט, כל פלט MAX 25A; אם הוא מצויד בשני R4850G2, התפוקה הכוללת יכולה להיות 100A.

    PSU זה מסופק עם מודול מיישר PSU R4850G2 אחד המעניק 53.5V / 50A פלט, מודול ניטור PMU 11A וחריץ פנוי להתקנת מודול נוסף והספק עד 100A.

  • Huawei MA5800T GPHF C+ C++ 16 port GPON Service Board Card

    כרטיס כרטיס לוח GPON 16+ יציאת Huawei MA5800T GPHF C++

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 ממשק ממשק GPON OLT

    GPHF הוא לוח השירותים GPON הנמכר ביותר של סדרת Huawei MA5800 OLT

    כרטיס ממשק יציאת Huawei 16-GPON עם מודול B+/C+/C ++ SFP

    תמיכה במנת פיצול 1: 128

    מהירות שידור: 2.488 Gbit/s, מהירות קבלה: 1.244 Gbit/s

    סוג ממשק: SC/PC

12 הבא> >> עמוד 1/2