• head_banner

40G QSFP+

  • 10KM 40G QSFP+ Optical Module

    10KM 40G QSFP+ מודול אופטי

    ה QSFP+ מודולי מקלט משדרים מיועדים לשימוש בקישורים של 40 ג'יגה -ביט לשנייה על פני סיבים מרובי אופנים. הם תואמים למערך QSFP+ MSA ו- IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. חלק המשדר האופטי של מקלט משדר כולל מערך VCSEL בעל 4 ערוצים (אנכי חלל פולט לייזר), מאגר קלט 4 ערוצים ומנהל לייזר, שליטה והטיות בלוקים. חלק המקלט האופטי של המקלט משלב מערך פוטודיודה PIN בן 4 ערוצים, מערך TIA בעל 4 ערוצים, מאגר פלט של 4 ערוצים, בלוקי בקרה. 

     

     

     

  • 100M 40G QSFP+ Optical Module

    100M 40G QSFP+ מודול אופטי

    ה QSFP+ מודולי מקלט משדרים מיועדים לשימוש בקישורים של 40 ג'יגה -ביט לשנייה על פני סיבים מרובי אופנים. הם תואמים למערך QSFP+ MSA ו- IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. חלק המשדר האופטי של מקלט משדר כולל מערך VCSEL בעל 4 ערוצים (אנכי חלל פולט לייזר), מאגר קלט 4 ערוצים ומנהל לייזר, שליטה והטיות בלוקים. חלק המקלט האופטי של המקלט משלב מערך פוטודיודה PIN בן 4 ערוצים, מערך TIA בעל 4 ערוצים, מאגר פלט של 4 ערוצים, בלוקי בקרה. 

     

     

     

  • 40KM 40G QSFP Optical Module

    מודול אופטי QSFP 40KM 40G

     

    ה HUAQ40E הוא מודול מקלט משדר המיועד ליישומי תקשורת אופטית בגודל 40 ק"מ. העיצוב תואם ל- 40GBASE-ER4 בתקן IEEE P802.3ba. המודול ממיר 4 ערוצי כניסות (ch) של נתונים חשמליים בגודל 10Gb/s ל -4 אותות אופטיים CWDM, ומכפיל אותם לערוץ יחיד לשידור אופטי של 40Gb/s. באופן הפוך, בצד המקלט, המודול מבטל את הכפלות אופטית של כניסת 40Gb/s ל -4 אותות ערוצי CWDM, וממיר אותם לנתוני חשמל של פלט 4 ערוצים.

    אורכי הגל המרכזיים של 4 ערוצי CWDM הם 1271, 1291, 1311 ו -1331 ננומטר כחברים ברשת אורך הגל CWDM המוגדרים ב- ITU-T G694.2. הוא מכיל מחבר LC דופלקס לממשק האופטי ומחבר 38 פינים לממשק החשמלי. כדי למזער את הפיזור האופטי במערכת הטווח הארוך, יש ליישם סיבים במצב יחיד (SMF) במודול זה.

    המוצר מעוצב עם גורם צורה, חיבור אופטי/חשמלי וממשק אבחון דיגיטלי בהתאם להסכם ה- QSFP Multi-Source (MSA). הוא תוכנן לעמוד בתנאי ההפעלה החיצוניים הקשים ביותר, כולל טמפרטורה, לחות והפרעות EMI.

    המודול פועל מתוך אספקת חשמל יחידה +3.3V ואותות בקרה גלובליים LVCMOS/LVTTL כגון מודול נוכח, איפוס, הפרעה ומצב צריכת חשמל נמוכה זמינים עם המודולים. ממשק סידורי דו-חוטי זמין לשליחה וקבלה של אותות בקרה מורכבים יותר ולקבלת מידע אבחון דיגיטלי. ניתן לפנות לערוצים בודדים ולסגור ערוצים שאינם בשימוש עבור גמישות עיצובית מרבית.

     

    מוצר זה ממיר את נתוני הקלט החשמליים של 4 ערוצים 10Gb/s לאותות CWDM (אור) אופטי, על ידי מערך לייזר משוב מבוזר באורך 4 גל (DFB). האור משולב על ידי חלקי MUX כנתונים של 40Gb/s, המתפשטים מתוך מודול המשדר מה- SMF. מודול המקלט מקבל את קלט האותות האופטיים 40Gb/s CWDM, ומכפיל אותו ל -4 ערוצים בודדים בגודל 10Gb/s עם אורך גל שונה. כל אור באורך גל נאסף על ידי פוטודיודה נפרדת של מפולת מפולות (APD), ולאחר מכן מוציאה כנתונים חשמליים לאחר שהוגברה תחילה על ידי TIA ולאחר מכן על ידי מגבר פוסט.

     

    ה HUAQ40E תוכנן עם גורם צורה, חיבור אופטי/חשמלי וממשק אבחון דיגיטלי בהתאם להסכם QSFP Multi-Source (MSA). הוא תוכנן לעמוד בתנאי ההפעלה החיצוניים הקשים ביותר, כולל טמפרטורה, לחות והפרעות EMI. המודול מציע פונקציונליות גבוהה מאוד ושילוב תכונות, הנגיש באמצעות ממשק סידורי דו-חוטי.