• head_banner

10G SFP+

  • 10G SFP+ BIDI

    10G SFP+ BIDI

    מקלט HUA-NET SFP+ZR מיועד ליישומי סיבי ערוץ 8.5G/10G ו -10 GBE.

    מקלט המשדר מורכב משני חלקים: קטע המשדר כולל לייזר EML מקורר. וקטע המקלט כולל פוטודיודה APD המשולבת עם TIA. כל המודולים עומדים בדרישות בטיחות הלייזר מסוג I. HUA-NET SFP+ZR פונקציות אבחון דיגיטליות זמינות באמצעות ממשק סידורי דו-חוטי, כמפורט ב- SFF-8472, המאפשר גישה בזמן אמת לפרמטרי הפעלה של המכשיר כגון טמפרטורת משדר, זרם הטיה בלייזר, כוח אופטי משודר, מתקבל כוח אופטי ומתח אספקת משדרים.

     

     

     

     

  • 10G SFP+ CWDM Optical Module

    מודול אופטי 10G SFP+ CWDM


    HUANETs HUACxx1XL-CDH1 מקלט CWDM 10Gbps SFP+ מיועד לשדר ולקבל נתונים אופטיים על סיב אופטי במצב יחיד באורך קישור 100 ק"מ. מקלט זה מורכב משני חלקים: קטע המשדר כולל לייזר CWDM EML. וקטע המקלט כולל פוטודיודה APD המשולבת עם TIA. כל המודולים עומדים בדרישות בטיחות הלייזר מסוג I. פונקציות אבחון דיגיטליות זמינות באמצעות ממשק סידורי דו-חוטי, כמפורט ב- SFF-8472, המאפשר גישה בזמן אמת לפרמטרי הפעלה של המכשיר כגון טמפרטורת מקלט משדר, זרם הטיה בלייזר, הספק אופטי משודר, כוח אופטי מתקבל ומתח אספקת מקלט. .

     

     

     

     

  • 10G SFP+ Dual Fiber Optical Module

    מודול אופטי של 10G SFP+ סיבים כפולים

     

    מקלט HUA-NET SFP+ZR מיועד ליישומי סיבי ערוץ 8.5G/10G ו -10 GBE.

    מקלט המשדר מורכב משני חלקים: קטע המשדר כולל לייזר EML מקורר. וקטע המקלט כולל פוטודיודה APD המשולבת עם TIA. כל המודולים עומדים בדרישות בטיחות הלייזר מסוג I. HUA-NET SFP+ZR פונקציות אבחון דיגיטליות זמינות באמצעות ממשק סידורי דו-חוטי, כמפורט ב- SFF-8472, המאפשר גישה בזמן אמת לפרמטרי הפעלה של המכשיר כגון טמפרטורת משדר, זרם הטיה בלייזר, כוח אופטי משודר, מתקבל כוח אופטי ומתח אספקת משדרים.

     

     

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP+ DWDM

    מקלטים מסוג HUASDxx1XL-C (I) D40 משופרים עם גורמי צורה קטנים מסוג SFP+ מיועדים לשימוש בקישורי Ethernet של 10 ג'יגה-ביט עד 40 ק"מ מעל סיבי SingleMode. הם תואמים ל- SFF- 8431, SFF-8432 ו- ITU-T G.698.1. עיצובים המקלטים מותאמים לביצועים גבוהים וחסכוניים בכדי לספק ללקוחות את הפתרונות הטובים ביותר לתקשורת.

    מקלט זה מורכב משני חלקים: קטע המשדר כולל לייזר EML מקורר. וחלק המקלט מורכב מפוטודיודה PIN המשולבת ב- TIA. כל המודולים עומדים בדרישות בטיחות הלייזר מסוג I. פונקציות אבחון דיגיטליות זמינות באמצעות ממשק סידורי דו-חוטי, כמפורט ב- SFF-8472, המאפשר גישה בזמן אמת לפרמטרי הפעלה של המכשיר כגון טמפרטורת מקלט משדר, זרם הטיה בלייזר, הספק אופטי משודר, כוח אופטי מתקבל ומתח אספקת מקלט. .