100 מ '100 גרם CFP2

מודול CFP2-100GBASE-SR10 תומך באורך קישור של 100 מ 'על סיבים מרובי מצבים סטנדרטיים (MMF, G.652). אות 100 ג'יגה -בייט Ethernet מועבר על פני ארבעה אורכי גל. ריבוי וריבוי כפולות של ארבעת אורכי הגל מנוהלים בתוך המכשיר.

תכונות מוצר

 

• תומך בשיעורי סיביות של 103.1Gb/s עד 112Gb/s

• ממשק אופטי לכלי MPO 24

• ממשק חשמלי CPPI

• משדר 8x50nm ללא קירור בגודל 10x10Gb/s

• 10 ממשק סידורי חשמלי מקביל

• חל על 100 מ 'עם OM3 MMF ו- 150m עם OM4 MMF

• צריכת חשמל נמוכה <4W

• ממשק צג אבחון דיגיטלי

• ממשק תקשורת MDIO

• תואם ל- 100GBASE-SR10

• טמפרטורת מארז ההפעלה:

מסחרי: 0 עד 70 מעלות צלזיוס

יישומים

 

• אתרנט 100GBASE-SR10

• 10 × 11.2 Gb/s OTN Multimode

• 10x 10GE-SRLite Ethernet